Newborn | nabídka

Ceník

Ceny jsou orientační a odvíjí se od konkrétní zakázky.

Cena newborn focení 2.300 Kč
Fotografický balíček "pregnant & newborn" 3.500 Kč
Poukaz v digitální podobě v ceně služby
Poukaz v tištěné podobě a dárkovém balení 100 Kč
Poštovné a balné 100 Kč

V případě, že se fotografování novorozenců a dětí nepovede zrealizovat (miminko nelze uspat nebo děti nespolupracují), fotograf si za svůj čas věnovaný fotografování a čas na cestě účtuje 50 % z předem domluvené částky.


Ceník je platný od 1. 9. 2017.

Objednávka

obchodní podmínky

Objednávka

Zákazník se může objednat přes odpovědní formulář zde.

Ideální termín pro objednání newborn focení je již během těhotenství. Objednací lhůta se odvíjí od momentální obsazenosti a může se lišit. Čím dříve zákazník sjedná objednávku, tím jistější bude termín. Lepší objednat fotografování např. v sedmém měsíci těhotenství než tři dny po porodu. Pevné datum nebude dopředu stanoveno, to se odvíjí až od samotného narození miminka.

V případě nemoci nebo jiného zásahu vyšší moci si vyhrazuji právo termín zrušit bez možné náhrady. V případě nemoci zákazníka nebo jiného zásahu vyšší moci fotografa prosím neprodleně informujte o stornu objednávky.

Fotograf neručí za spolupráci členů rodiny zákazníka a tím nenese odpovědnost za nafocení dostatku kvalitních fotografií, pokud se v rámci časového rozvrhu daného focení nenafotí.

Platba

Částka je splatná po focení předání ukázkových fotografií. Platba probíhá na základě zaslané faktury převodem na bankovní účet. Výsledné fotografie obdrží zákazník až po připsání částky.

V případě, že se fotografování novorozenců a dětí nepovede zrealizovat (miminko nelze uspat nebo děti nespolupracují), fotograf si za svůj čas věnovaný fotografování a čas na cestě účtuje 50 % z předem domluvené částky.

Dodací lhůta

Výběr fotografií je na fotografovi. Neupravené fotografie se zákazníkovi neposkytují.

Fotograf se zavazuje dodat výsledné fotografie do 3 týdnů od realizace zakázky a to v počtu 15 ks. Zákazník obdrží odkaz s možností ke stažení dvou velikostí - plný formát a zmenšenou verzi vhodnou na sociální sítě. Fotografie jsou ve formátu JPEG.

V ceně si také zákazník může objednat černobílou verzi fotografií. Úprava těchto fotografií se rovná termínu pro úpravu barevných fotografií tzn. 3 týdny. Dodatečnou objednávku černobílé verze zákazník může využít do jednoho měsíce od obdržení zakázky barevných fotografií.

Archivace

Upravené fotografie jsou archivovány minimálně po dobu jednoho roku.

Dárkové poukázky

Poukázka je platná po dobu jednoho roku. Platnost je uvedena na přední straně poukázky.

Objednání focení na základě dárkové poukázky je nutné minimálně dva měsíce před předpokládaným termínem porodu. V případě, že není poukaz do konce doby jeho platnosti uplatněn jeho hodnota bez náhrady propadá.

Poukázku zákazník obdrží buď elektronickou formou zdarma nebo v dárkovém balení při osobním převzetí za příplatek 100 Kč. V případě, že chce zákazník poukázku v dárkovém balení zaslat poštou, poštovné činí navíc 100 Kč.

Objednávkou zákazník potvrzujete přijetí těchto podmínek, s kterými souhlasí.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Zákazník může používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Fotograf má právo výsledné fotografie použít na sociálních sítích a webových stránkách ke své propagaci.


Obchodní podmínky jsou platné od 6. 2. 2016.