projekty

Projekty

Kalendář OS Buldočí naděje – adoptuj lásku! 2017

Kalendář OS Buldočí naděje – adoptuj lásku! 2017

Na jaře 2016 jsme se s mým mužem rozhodli adoptovat úžasnou buldočí slečnu. Získali jsme nejen dalšího věrného čtyřnohého přítele, ale také jsme poznali báječnou bandu lidí z velké rodiny Buldočí Naděje. Slovo dalo slovo a z jejich strany přišla skvělá nabídka na fotografování charitativního kalendáře na podporu záchrany placatých pejsků v nouzi, kterou jsem s nadšením využila.

Holky z Buldočí Naděje jsou nejen dobré duše, ale také zdatné organizátorky. Ujaly se plánování fotícího harmonogramu, naháněly modelky a modely po celé České republice, zajistily šikovné slečny vizážistky a dokonce se jim povedlo sehnat také k zapůjčení rozsáhlou garderobu.

Téměř celý kalendář jsme zvládli nafotit během jednoho podzimního sychravého dne, ale myslím, že díky množství pozitivní energie, která se nám na place sešla, vypadá kalendář spíše letně a rozzářeně.

Do kalendáře se pravidelně každý rok umístí rodiny, které daly v daném roce nové domovy osamělým pejskům. A jelikož jsme tuhle podmínku také splnili, najdete mne i s celou mou rodinku na prosincové stránce.

OS Buldočí Naděje je organizace dobrovolníků, která se stará o opuštěné pejsky nebo psíky zpustošené množírnami. Francouzské buldočky, anglické buldoky a mopse zachrání, uzdraví, socializují a najdou jim ideální milující rodiny. A kdybyste je náhodou chtěli podpořit nákupe designových kousků nebo nějakým tím penízem na transparentní účet či dokonce adoptovat chrochtavého parťáka, mrkněte na jejich web www.buldocinadeje.cz. Díky!

NOVINKA: Kalendář Adoptuj lásku! nám dělá samou radost! Získal dvě ocenění na 17. ročníku soutěže Kalendář roku 2017, kterou vyhlašuje Digirama s.r.o. vydavatel časopisu Typografia. Odnesli jsme si domů ceny za 3. místo v kategorii Vyjádření sociální role a 3. místo v Ceně veřejnosti. Máme obří radost a všem moc děkujeme!

MagicMirror

MagicMirror

Projekt MagicMirror je oslavou mého desetiletého pobytu v Praze. Skrze své fotografie vyznávám lásku k venkovu, vzdávám holt ženství a naivní formou ukazuji světu vášně a koníčky ztvárněných žen.

Jsem osobnost plná protikladů. Miluji Prahu. Zde žiji a zde působím. Neumím si představit, že bych jí měla opustit. Pocházím z vesnice a v mé krvi koluje stará dobrá sedlácká krev. Každý víkend se snažím utíkat z mé milované Prahy někam do přírody, do lesů, do hor a pokud se za hranice města nedostanu navštívím alespoň nějaký park.

Na začátku mé fotografické tvorby jsem neměla příliš možností k výběru témat a modelek. Byla jsem ráda, pokud byl někdo ochotný se mnou spolupracovat, podřizovala jsem přáním a nápadům modelek. Fotografování miluji, každá příležitost je mi radostí, takže jsem se nijak přemáhat nemusela.

Nyní je na čase posunout se v mé tvorbě a tak jsem stvořila projekt MagicMirror, který bude oslavou mého desetiletého pobytu v Praze. Skrze své fotografie vyznám lásku venkovu, vzdám holt ženství a naivní formou ukážu světu jejich vášně a koníčky. Projekt MagicMirror bude poděkováním.

V současné době se projekt MagicMirror postupně rodí. Fotografie budu uveřejňovat postupně a nepravidelně. Doufám, že Vás (hodnotitele fotografií) zavedu hluboko do své duše a ukážu Vám, jak prostý naivní venkov vnímám já.