jak stáhnout fotografie
Jak stáhnout fotografie?

Jak stáhnout fotografie?

Hotové fotografie budou k dispozici ke stažení na vygenerovaném odkazu, který Vám bude po postprodukčním procesu zaslán. Album je přístupné pouze z tohoto odkazu, není tedy veřejné a pro nikoho dalšího není přístupné. Pokud se chcete pochlubit rodině a partnerovi, můžete tento odkaz poskytnout dále. Fotografie budou z odkazu (po potvrzení stažení) mazány, nejdéle však 14 dní po obdržení hotové zakázky.


Na vygenerovaném odkazu naleznete dvě verze velikostí od každé fotografie. Jedna verze obsahuje na konci názvu fotografie slovo “web”, které značí zmenšenou verzi fotografie vhodnou pro publikaci na sociálních sítích. Druhá verze označení “web” v názvu nemá a jedná se o plný (tiskový) formát fotografie.


Po kliknutí na odkaz s fotografiemi budete přesměrováni na virtuální složku služby Dropbox. Tato služba Vás vyzve, aby jste se přihlásili nebo zaregistrovali. Není to nutné, stačí v pravém rohu nabídkového okna tuto tabulku vykřížkovat (viz obrázek níže).


Po zrušení nabídkového okna se dostanete přímo do Vaší složky. Zde můžete fotografie prohlížet nebo také stáhnout. Pro stažení klikněte na modré tlačítko Download (viz obrázek níže).


Po kliknutí na modré tlačítko Download se rozbalí nabídkové menu, ve kterém vyberete možnost Download as .zip (viz obrázek níže).


Nyní se fotografie stáhnou do Vašeho počítače.


Prosím informujte mne, že je album možné z disku odstranit. Děkuji :-)


Pokud jste byli s mými službami spokojeni, nezapomeňte mě ohodnotit na mé FB stránce :-)